Odlingslåda Biohort DaVinci Version 1
fr.41 110 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

DaVinci Version 1
41 110 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 3-4 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr

Utforma det flexibla odlingslådesystemet DaVinci hur du vill enligt dina önskemål. Från planteringsbädd med trappsteg till skärmvägg och terassavgänsare, det finns inga gränser för möjligheterna. Grundmodulerna i olika versioner kan kombineras individuellt.
Varumärke
BiohortBeskrivning
Utforma det flexibla odlingslådesystemet DaVinci hur du vill enligt dina önskemål. Från planteringsbädd med trappsteg till skärmvägg och terassavgänsare, det finns inga gränser för möjligheterna. Grundmodulerna i olika versioner kan kombineras individuellt.
Egenskaper
| Varumärke | Biohort |
| Höjd | 94,4 cm |
| Färg | Metallic Kvartsgrå, Metallic Mörkgrå, Metallic Silver |
| Typ | Odlingslåda |
| Längd | 167 cm |
| Material | Stål |
| Serie | DaVinci |
| Väggtjocklek | 0,4 mm |
| Bredd | 80,5 cm |
