Odlingslåda Biohort DaVinci Version 3
fr.15 799 kr
Sänkt pris!på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj variant

DaVinci Version 3
15 799 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 3-4 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Utforma det flexibla odlingslådesystemet DaVinci hur du vill enligt dina önskemål. Från planteringsbädd med trappsteg till skärmvägg och terassavgänsare, det finns inga gränser för möjligheterna. Grundmodulerna i olika versioner kan kombineras individuellt.
Varumärke
BiohortBeskrivning
Utforma det flexibla odlingslådesystemet DaVinci hur du vill enligt dina önskemål. Från planteringsbädd med trappsteg till skärmvägg och terassavgänsare, det finns inga gränser för möjligheterna. Grundmodulerna i olika versioner kan kombineras individuellt.
Egenskaper
| Varumärke | Biohort |
| Höjd | 94,4 cm |
| Färg | Metallic Kvartsgrå, Metallic Mörkgrå, Metallic Silver |
| Produkttyp | Odlingslåda |
| Längd | 120 cm |
| Material | Stål |
| Serie | DaVinci |
| Väggtjocklek | 0,4 mm |
| Bredd | 80,5 cm |
