Plankor PLUS till Pipe 120 cmObehandlad Lärk, 6 st
767 kr
725 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Obehandlad Lärk
Vikt:
15 kg

till Pipe 120 cm
Obehandlad Lärk, 6 st
725 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Plankor som passar till systemet Pipe från PLUS.
Med Pipe modulsystem är flexibilitet nyckelordet. Du kan bygga höga blomsterbäddar, sandlådor, blomsterlådor och kryddörtbäddar. Därför är det bara fantasin som sätter gränser för var i trädgården modulsystemet ska användas och till vad. Systemet består av 3 Pipe-moduler – hörnmodul, mittmodul och trekantsmodul. Du kan också få Pipe i dubbel höjd, som monteras med bussning mellan de två rören.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 17808-3 |
| Färg | Obehandlad Lärk |
| Höjd | 28 mm |
| Vikt | 15 kg |
| Material | Trä |
| Antal | 6 st/frp |
| Längd | 1200 mm |
| Serie | Pipe |
| Bredd | 120 mm |
| EAN-nr | 5703393730893 |

