
Plankor PLUStill Pipe 60 cmObehandlad Lärk, 3 st
339 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Färg: Obehandlad Lärk
Antal (st/frp)

till Pipe 60 cm
Obehandlad Lärk, 3 st 339 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Plankor som passar till systemet Pipe från PLUS.
Med Pipe modulsystem är flexibilitet nyckelordet. Du kan bygga höga blomsterbäddar, sandlådor, blomsterlådor och kryddörtbäddar. Därför är det bara fantasin som sätter gränser för var i trädgården modulsystemet ska användas och till vad. Systemet består av 3 Pipe-moduler – hörnmodul, mittmodul och trekantsmodul. Du kan också få Pipe i dubbel höjd, som monteras med bussning mellan de två rören.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
|---|---|
| Art.Nr. | 17813-3 |
| Färg | Obehandlad Lärk |
| Höjd | 28 mm |
| Vikt | 3,75 kg |
| Material | Trä |
| Antal (st/frp) | 3 st/frp |
| Serie | Pipe |
| Längd | 1200 mm |
| Bredd | 120 mm |
| Bredd | 120 cm |
| EAN-nr | 5703393731371 |



