Plankor PLUS till Pipe 60 cmObehandlad Lärk, 6 st
519 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Obehandlad Lärk
Vikt:
7,5 kg

till Pipe 60 cm
Obehandlad Lärk, 6 st
519 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
PLUSBeskrivning
Plankor som passar till systemet Pipe från PLUS.
Med Pipe modulsystem är flexibilitet nyckelordet. Du kan bygga höga blomsterbäddar, sandlådor, blomsterlådor och kryddörtbäddar. Därför är det bara fantasin som sätter gränser för var i trädgården modulsystemet ska användas och till vad. Systemet består av 3 Pipe-moduler – hörnmodul, mittmodul och trekantsmodul. Du kan också få Pipe i dubbel höjd, som monteras med bussning mellan de två rören.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 17809-3 |
| Färg | Obehandlad Lärk |
| Höjd | 28 mm |
| Vikt | 7,5 kg |
| Material | Trä |
| Antal | 6 st/frp |
| Längd | 1200 mm |
| Serie | Pipe |
| Bredd | 120 mm |
| EAN-nr | 5703393730909 |

