Planteringslåda Biohort Belvedere Maxi 77x53x53 cmSilver
Rek. pris 6 311 kr
5 689 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Metallic Silver

Belvedere Maxi 77x53x53 cm
Silver
5 689 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 3-4 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr

Med en bredd på endast 50 cm, skapar planteringsbädden Belvedere ett utrymme för speciella idéer: som en levande, växtfylld rumsdelare; tillför den struktur till terrass och trädgård och erbjuder dig ett brett val av nya presentationsalternativ.
Varumärke
BiohortBeskrivning
Med en bredd på endast 50 cm, skapar planteringsbädden Belvedere ett utrymme för speciella idéer: som en levande, växtfylld rumsdelare; tillför den struktur till terrass och trädgård och erbjuder dig ett brett val av nya presentationsalternativ.
Egenskaper
| Varumärke | Biohort |
| Art.Nr. | B139310 |
| Höjd | 77 cm |
| Färg | Metallic Silver |
| Typ | Planteringslåda |
| Längd | 53 cm |
| Storlek | 77x53x53 cm |
| Bredd | 53 cm |
| Material | Stål |
| Modell | Maxi |
| Serie | Belvedere |
| Väggtjocklek | 0,4 mm |
| EAN-nr | 9003414160217 |
