Planteringslåda Biohort Belvedere Midi 61x53x102 cmMörkgrå
Rek. pris 6 311 kr
5 399 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Metallic Mörkgrå

Belvedere Midi 61x53x102 cm
Mörkgrå
5 399 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 3-4 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr

Med en bredd på endast 50 cm, skapar planteringsbädden Belvedere ett utrymme för speciella idéer: som en levande, växtfylld rumsdelare; tillför den struktur till terrass och trädgård och erbjuder dig ett brett val av nya presentationsalternativ.
Varumärke
BiohortBeskrivning
Med en bredd på endast 50 cm, skapar planteringsbädden Belvedere ett utrymme för speciella idéer: som en levande, växtfylld rumsdelare; tillför den struktur till terrass och trädgård och erbjuder dig ett brett val av nya presentationsalternativ.
Egenskaper
| Varumärke | Biohort |
| Art.Nr. | B149213 |
| Höjd | 61 cm |
| Färg | Metallic Mörkgrå |
| Typ | Planteringslåda |
| Längd | 53 cm |
| Storlek | 61x53x102 cm |
| Bredd | 102 cm |
| Material | Stål |
| Modell | Midi |
| Serie | Belvedere |
| Väggtjocklek | 0,4 mm |
| EAN-nr | 9003414159037 |
