Planteringslåda Biohort Belvedere Midi 61x53x152 cm
Rek. pris 7 391 kr
fr.6 475 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Belvedere Midi 61x53x152 cm
6 475 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 3-4 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr

Med en bredd på endast 50 cm, skapar planteringsbädden Belvedere ett utrymme för speciella idéer: som en levande, växtfylld rumsdelare; tillför den struktur till terrass och trädgård och erbjuder dig ett brett val av nya presentationsalternativ.
Varumärke
BiohortBeskrivning
Med en bredd på endast 50 cm, skapar planteringsbädden Belvedere ett utrymme för speciella idéer: som en levande, växtfylld rumsdelare; tillför den struktur till terrass och trädgård och erbjuder dig ett brett val av nya presentationsalternativ.
Egenskaper
| Varumärke | Biohort |
| Höjd | 61 cm |
| Färg | Metallic Kvartsgrå, Metallic Mörkgrå, Metallic Silver |
| Typ | Planteringslåda |
| Längd | 53 cm |
| Storlek | 61x53x152 cm |
| Material | Stål |
| Modell | Midi |
| Serie | Belvedere |
| Väggtjocklek | 0,4 mm |
| Bredd | 152 cm |
