Planteringslåda Biohort Belvedere Midi 61x53x53 cmSilver
Rek. pris 5 591 kr
5 099 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Metallic Silver

Belvedere Midi 61x53x53 cm
Silver
5 099 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 3-4 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr

Med en bredd på endast 50 cm, skapar planteringsbädden Belvedere ett utrymme för speciella idéer: som en levande, växtfylld rumsdelare; tillför den struktur till terrass och trädgård och erbjuder dig ett brett val av nya presentationsalternativ.
Varumärke
BiohortBeskrivning
Med en bredd på endast 50 cm, skapar planteringsbädden Belvedere ett utrymme för speciella idéer: som en levande, växtfylld rumsdelare; tillför den struktur till terrass och trädgård och erbjuder dig ett brett val av nya presentationsalternativ.
Egenskaper
| Varumärke | Biohort |
| Art.Nr. | B139210 |
| Höjd | 61 cm |
| Färg | Metallic Silver |
| Typ | Planteringslåda |
| Längd | 53 cm |
| Storlek | 61x53x53 cm |
| Bredd | 53 cm |
| Material | Stål |
| Modell | Midi |
| Serie | Belvedere |
| Väggtjocklek | 0,4 mm |
| EAN-nr | 9003414159402 |
