Planteringslåda Biohort Belvedere Mini 45x53x102 cmMörkgrå
Rek. pris 5 591 kr
4 799 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Metallic Mörkgrå

Belvedere Mini 45x53x102 cm
Mörkgrå
4 799 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 3-4 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr

Med en bredd på endast 50 cm, skapar planteringsbädden Belvedere ett utrymme för speciella idéer: som en levande, växtfylld rumsdelare; tillför den struktur till terrass och trädgård och erbjuder dig ett brett val av nya presentationsalternativ.
Varumärke
BiohortBeskrivning
Med en bredd på endast 50 cm, skapar planteringsbädden Belvedere ett utrymme för speciella idéer: som en levande, växtfylld rumsdelare; tillför den struktur till terrass och trädgård och erbjuder dig ett brett val av nya presentationsalternativ.
Egenskaper
| Varumärke | Biohort |
| Art.Nr. | B149113 |
| Höjd | 45 cm |
| Färg | Metallic Mörkgrå |
| Typ | Planteringslåda |
| Längd | 53 cm |
| Storlek | 45x53x102 cm |
| Bredd | 102 cm |
| Material | Stål |
| Modell | Mini |
| Serie | Belvedere |
| Väggtjocklek | 0,4 mm |
| EAN-nr | 9003414158528 |
