Planteringslåda Biohort Belvedere Mini 45x53x53 cmSilver
Rek. pris 4 911 kr
4 499 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Metallic Silver

Belvedere Mini 45x53x53 cm
Silver
4 499 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 3-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 79 kr

Med en bredd på endast 50 cm, skapar planteringsbädden Belvedere ett utrymme för speciella idéer: som en levande, växtfylld rumsdelare; tillför den struktur till terrass och trädgård och erbjuder dig ett brett val av nya presentationsalternativ.
Varumärke
BiohortBeskrivning
Med en bredd på endast 50 cm, skapar planteringsbädden Belvedere ett utrymme för speciella idéer: som en levande, växtfylld rumsdelare; tillför den struktur till terrass och trädgård och erbjuder dig ett brett val av nya presentationsalternativ.
Egenskaper
| Varumärke | Biohort |
| Art.Nr. | B139110 |
| Höjd | 45 cm |
| Färg | Metallic Silver |
| Typ | Planteringslåda |
| Längd | 53 cm |
| Storlek | 45x53x53 cm |
| Bredd | 53 cm |
| Material | Stål |
| Modell | Mini |
| Serie | Belvedere |
| Väggtjocklek | 0,4 mm |
| EAN-nr | 9003414158887 |
