Förvaringskorgar House Nordic Indo 2-pack
2 499 kr
1 459 krSpara 42 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Indo 2-pack
1 459 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
House NordicBeskrivning
Två runda korgar från House Nordic i kubu med plast inuti.
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 4401100 |
| Höjd | 48 cm |
| Färg | Kubu |
| Typ | Förvaringskorg |
| Längd | 50 cm |
| Montering | Nej |
| Material | Kubu rotting |
| Serie | Indo |
| Bredd | 50 cm |
| EAN-nr | 5713917006205 |





