
Fiberdukshuva WeibullsFör Pallkrage 1,2x1,80 m
60 kr69 kr
Spara 13 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti

För Pallkrage 1,2x1,80 m
60 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Sydd så den bland annat kan sättas över Weibulls fiberduksbågar (art.nr 690632) eller odlingsbågarna (art.nr 700020) i Weibulls pallkragekoncept. Tillverkad av 30g/m2 vit non-woven PP med UV-stabilisator.
Egenskaper
| Varumärke | Weibulls |
|---|---|
| Art.Nr. | 3000026054 |
| Höjd | 2,2 cm |
| Produkttyp | Fiberdukshuva |
| Längd | 35 cm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 690655 |
| Bredd | 27 cm |
| EAN-nr | 7312366906555 |
