Jordgubbsduk Jabo Agrimpex med Förskurna Hål 1,2x10 m
127 kr
30 dagars prisgaranti

Agrimpex med Förskurna Hål 1,2x10 m
127 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
JaboBeskrivning
Marktäckningsduk för jordgubbar med förskurna hål. Stoppar ogräs, bevarar fukt och skyddar bären.
Professionell marktäckningsduk för jordgubbar med färdigstansade planteringssnitt 15x15 cm. Stoppar ogräs, bevarar fukt, värmer jorden och skyddar bären från smuts.
Specifikation
- Produktens Bredd (monterad): 120 cm
- Material: Polypropen
- Produktens Längd/Djup (monterad): 1000 cm
- Vikt: 0,8 kg
Egenskaper
| Varumärke | Jabo |
| Art.Nr. | 90103 |
| Produkttyp | Jordgubbsduk |
| Längd | 1000 cm |
| Vikt | 0,8 kg |
| Material | Polypropen |
| Bredd | 120 cm |
| EAN-nr | 5907547501968 |














