
Snigelskydd Biohortför Högbädd 2x0,5
Rek. pris 1 509 kr
!
fr.1 299 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
Beskrivning
Snigelskydd Biohort för Högbädd monteras enkelt på högbädden och skyddar mot sniglar.
Egenskaper
| Varumärke | Biohort |
|---|---|
| Höjd | 4,2 cm |
| Färg | Metallic Kvartsgrå, Metallic Mörkgrå, Metallic Silver |
| Produkttyp | Snigelskydd |
| Längd | 61 cm |
| Vikt | 4,64 kg |
| Storlek | 2x0.5 m |
| Material | Stål |
| Väggtjocklek | 0,4 mm |
| Bredd | 209 cm |



