Blomkruka Jabo Odla Corten Tjocklek 1,5 mmDimension: 25x25x30 mm
395 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Höjd:
300 mm

Odla Corten Tjocklek 1,5 mm
Dimension: 25x25x30 mm
395 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Skapa en varm och snygg yta i din trädgård eller på din uteplats med vår blomkruka i cortenstål.Blomkrukan får över tid en snyggt rostigt utseende. Med godsets robusta tjocklek på 1,5 mm kan krukorna användas i många år framöver. Till blomkrukan väljer du till rätt storlek av dränerad bottenplatta.
Varumärke
JaboBeskrivning
Skapa en varm och snygg yta i din trädgård eller på din uteplats med vår blomkruka i cortenstål.Blomkrukan får över tid en snyggt rostigt utseende. Med godsets robusta tjocklek på 1,5 mm kan krukorna användas i många år framöver. Till blomkrukan väljer du till rätt storlek av dränerad bottenplatta.
Egenskaper
| Varumärke | Jabo |
| Art.Nr. | 44680 |
| Höjd | 300 mm |
| Utförande | Dimension: 25x25x30 mm |
| Typ | Blomkruka |
| Bredd | 250 mm |
| Längd | 250 mm |
| EAN-nr | 7392118446805 |
