Kruka Greenline Leonardo 30 Grå
385 kr
299 krSpara 22 %Kampanj2 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
FatFat Greenline Leonardo 30 Grå Till Krukor
99 kr
Leonardo 30 Grå
299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
GreenLineBeskrivning
Urban Growing Leonardo är en mångsidig, rund blomkruka i flera olika storlekar.
Oavsett om du har små, medelstora eller stora växter, finns det alltid ett format som passar dig. En kruka för både inom och utomhusbruk. Ett praktiskt tillägg är det valbara fatet. UV och frostsäker kruka tillverkad i återvunnet material. 10 års garanti och med en handbearbetad slutfinish gör varje kruka unik.
Egenskaper
| Varumärke | GreenLine |
| Art.Nr. | 71526 |
| Höjd | 242 mm |
| Utförande | Slitstark och frostsäker |
| Typ | Kruka |
| Vikt | 1,241 kg |
| Bredd | 278 mm |
| Längd | 278 mm |
| Material | Återvunnen PP |
| Användningsområde | DIY |
| Volym | 18,7 l |
| EAN-nr | 7350007339201 |

