Kruka Greenline Leonardo 50 Antracit
1 485 kr
999 krSpara 33 %Kampanj18 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
FatFat Greenline Leonardo 50 Antracit Till Krukor
299 kr
Leonardo 50 Antracit
999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
GreenLineBeskrivning
Urban Growing Leonardo är en mångsidig, rund blomkruka i flera olika storlekar.
Oavsett om du har små, medelstora eller stora växter, finns det alltid ett format som passar dig. En kruka för både inom och utomhusbruk. Ett praktiskt tillägg är det valbara fatet. UV och frostsäker kruka tillverkad i återvunnet material. 10 års garanti och med en handbearbetad slutfinish gör varje kruka unik.
Egenskaper
| Varumärke | GreenLine |
| Art.Nr. | 71537 |
| Höjd | 468 mm |
| Utförande | Slitstark och frostsäker |
| Typ | Kruka |
| Vikt | 6,399 kg |
| Bredd | 522 mm |
| Längd | 522 mm |
| Material | Återvunnen PP |
| Användningsområde | DIY |
| Volym | 127,52 l |
| EAN-nr | 7350007339270 |

