Kruka Greenline Michelangelo 30x10 Vit
249 kr
199 krSpara 20 %Kampanj14 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
FatFat Greenline Michelangelo 30x10 Vit Till Krukor
79 kr
Michelangelo 30x10 Vit
199 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Urban Growing Michelangelo är en rymlig, rektangulär planteringslåda i flera sorlekar för att visa upp olika kombinationer av växter på din balkong, fönsterbräda eller uteplats.
Varumärke
GreenLineBeskrivning
Urban Growing Michelangelo är en rymlig, rektangulär planteringslåda i flera sorlekar för att visa upp olika kombinationer av växter på din balkong, fönsterbräda eller uteplats.
Planteringslådan har en bred design som gör att du sömlöst kan kombinera en mängd olika växter. En kruka för både inom och utomhusbruk. Ett praktiskt tillägg är det valbara fatet. UV och frostsäker kruka tillverkad i återvunnet material. 10 års garanti och med en handbearbetad slutfinish gör varje kruka unik.
Egenskaper
| Varumärke | GreenLine |
| Art.Nr. | 71580 |
| Höjd | 93 mm |
| Utförande | Slitstark och frostsäker |
| Typ | Kruka |
| Vikt | 0,571 kg |
| Bredd | 108 mm |
| Längd | 315 mm |
| Material | Återvunnen PP |
| Användningsområde | DIY |
| Volym | 3,16 l |
| EAN-nr | 7350007339539 |

