Planteringskorg Baltic GardenLEMMER runda planteringskorgar 2-pack
Nyhet
965 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
2-pack runda amforformade blomlådor av 8 mm naturfärgad rund rotting med polybag-insats.
LEMMER runda planteringskärl 2-pack
Runda amforformade blomlådor av 8 mm naturfärgad rund rotting, polybag-insats / 2 st i förpackningen.
Specifikationer
- Material: PE-rotting
- Färg: grå
- Vikt (kg): 4.1
- Höjd (cm): 40
- Bredd (cm): 45
- Djup (cm): 45
- Kräver montering: Nej
Runda amforformade blomlådor av 8 mm naturfärgad rund rotting, polybag-insats / 2 st i förpackningen.
Specifikationer
- Material: PE-rotting
- Färg: grå
- Vikt (kg): 4.1
- Höjd (cm): 40
- Bredd (cm): 45
- Djup (cm): 45
- Kräver montering: Nej
Egenskaper
| Varumärke | Baltic Garden |
|---|---|
| Art.Nr. | 900300 |
| Höjd | 40 cm |
| Produkttyp | Planteringskorg |
| Serie | LEMMER |
| Materialtyp | PE-rotting |
| Bredd | 45 cm |
| Djup | 45 cm |
