Ytterkruka Skotte Garden
fr.300 kr
fr.199 krFrån 15 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Ytterkruka Skotte Garden
199 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Modern kruka i stål med förborrade dräneringshål i botten som förhindrar att växterna får stå i vatten. Metallen är förgalvaniserad för att skydda produkten från att börja rosta. Lackeringen bildar ett skyddande lager som ger en bestående produkt flera år framåt.
Varumärke
Skotte GardenBeskrivning
Modern kruka i stål med förborrade dräneringshål i botten som förhindrar att växterna får stå i vatten. Metallen är förgalvaniserad för att skydda produkten från att börja rosta. Lackeringen bildar ett skyddande lager som ger en bestående produkt flera år framåt.
Egenskaper
Förgalvaniserad
Obs! Krukan levereras knockdown och kräver montering.
Förgalvaniserad
Obs! Krukan levereras knockdown och kräver montering.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Skotte Garden |
| Färg | Grå, Vit |
| Produkttyp | Kruka |
| Höjd | 250, 300, 400, 450, 550 mm |
| Material | Stål |
| Serie | Plantera |
| Bredd | 250, 400, 600 mm |
| Längd | 250, 400, 600, 800 mm |
| Volym | 72, 128, 198, 18,75 l |

