




Insektsgardin LundbergsRollo Fönster1230x1550 mm
1 249 kr1 809 kr
Spara 31 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Bredd

Rollo Fönster
1230x1550 mm1 249 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Insektsgardin Rollo från Lundbergs består av en ram i vitlackad aluminium och ett finmaskigt, svart nät. Gardinen passar både fönster som öppnas inåt eller utåt. Bredd- och höjdmåtten kan anpassas av gör-det-självaren.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 40062 |
| Höjd | 155 cm |
| Typ | Insektsgardin |
| Material | Aluminium |
| Bredd | 123 cm |
| Bredd | 1230 mm |
| Höjd | 1550 mm |
| EAN-nr | 7392118400623 |
