
Insektsnät HortusMetall15x2000 cm
189 kr 209 kr
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Höjd

Metall
15x2000 cm 189 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Insektnät producerat av galvaniserad metall.
Förutom dess klassiska funktion, kan nätet även användas på ramar som fönster för en täckt terrass, vilket ger skydd och behåller en klar utsikt över trädgården. perfekt för att skapa en harmonisk inomhusmiljö utan att kompromissa utsikten.
specifikationer
- färg: grå
- material: metall
- produkthöjd: 15 cm
- produktbredd: 20 m
specifikationer
- färg: grå
- material: metall
- produkthöjd: 15 cm
- produktbredd: 20 m
Egenskaper
| Varumärke | Hortus |
|---|---|
| Art.Nr. | 107-650 |
| Höjd | 15 cm |
| Färg | Grå |
| Typ | Insektsnät |
| Vikt | 1,6 kg |
| Storlek | 0,15 x 20 m |
| Mått | 15x2000 cm |
| Material | Metall |
| Bredd | 2000 cm |
| EAN-nr | 5705858710037 |
