Klätterväxt Bokharabinda Omnia Garden 40-60 cm
FRI FRAKT

40-60 cm

Beskrivning
Leveransstorlek: 40-60 cm hög
Notera att bilderna föreställer ett fullvuxet exemplar.
Recensioner
Klena, bleka och dåliga
Mycket missnöjd. Plantorna paketerade i för liten kartong varpå topparna var av. Massvis med torra skrynkliga och håliga blad på exemplaren. Kontaktade kundtjänst som svarar- Dom lever ju iaf. Läs tidigare info som skickats
Vet inte vad jag ska säga, den har ju bara börjat växa än! Fråga nästa sommar istället!
Ville ha nåt som växer sig stort. Men tyvärr så dog den ena plantan
Toppenfina blommor vid leverans.
Snabb leverans av välmående växter!
Snabb leverans och fina plantor
Kraftig planta bra kvalitet
Lite tunna men livskraftiga. Tar sig bra.
Jättefina men köpte 3st varav en var bruten vid roten vid ankomst. Planterade alla likadant och var försiktig och den som var bruten dig direkt. Kan det hantera frakten är de superlätta att plantera och ha att göra med.
Köpte 3 st och de var fina plantor alla 3.
Hej Den är helt ok och växer bra. Krävde mycket vatten i början. Bra om den infon hade funnits med.
Egenskaper
| Varumärke | Omnia Garden |
| Antal (st/frp) | 1, 3, 5, 10 st/frp |
| Leveranshöjd | 40-60 cm |
| Produkttyp | Bokharabinda |
| Färg Blomning | Vit |
| Läge | Sol/Skugga |
| Fullvuxen Höjd | 6-7 m |
| Blomningstid | Juli-September |
| Jordmån | Utan krav |
| Zon | 1-3 |
| Krukstorlek | 14-16 cm |
| Färg Lövverk | Grön |
| Latinskt Namn | Fallopia baldschuanica |
