
Fristående Växthus VitaviaIda 6500 3mm Härdat Glas & 6mm Polykarbonat
FRI FRAKT
fr.12 100 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj Sockel
- Förväntas åter i lager 2026-05-06
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Ett praktiskt fristående växthus från Ida-serien är för dig som har begränsat utrymme och behöver en större odlingsyta där utrymmet kan utnyttjas optimalt. Den stora inre höjden inbjuder till att hela det inre området kan utnyttjas.
Egenskaper
| Varumärke | Vitavia |
|---|---|
| Art.Nr. | 89003011V |
| Färg | Svart |
| Glastyp | Härdat Glas/ Polykarbonattak |
| Glastjocklek | 6 mm |
| Typ | Växthus |
| Sockel | Med sockel, Utan sockel |
| Material | Aluminium |
| Serie | Ida |
| Form | Rektangulär |
| Användningsområde | DIY |
| Area | 6,5 m2 |
| Höjd | 2220 mm |
| Längd | 3240 mm |
| Bredd | 2010 mm |

