Växthus Palmako Emilia 14,5 m² (inv. 13,8 m²)
73 040 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
TräbalksgrundTräbalksgrund Palmako 6x3 m (inkl. LogFoot)
20 491 kr
Emilia 14,5 m² (inv. 13,8 m²)
73 040 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad från: 899 kr
Varumärke
PalmakoBeskrivning
Elegant växthus med automatisk taklucka för ventilation
Emilia 13,8 m² växthus är en vackert designad och ljus trädgårdsbyggnad, perfekt för trädgårdsentusiaster eller den som vill ha en rogivande uteplats. Med sin generösa yta på 13,8 m² erbjuder den gott om plats för växter, sittplatser eller kreativa aktiviteter.Byggnaden är utrustad med 4 mm härdat glas som säkerställer både säkerhet och maximalt ljusinsläpp, vilket skapar en ljus och trivsam miljö. Konstruktionen är tillverkad i högkvalitativ nordisk gran, med en stabil ram på 44x95 mm och tryckimpregnerade grundbalkar på 45x120 mm, vilket garanterar långvarig hållbarhet.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Palmako |
| Art.Nr. | 120100 |
| Färg | Grå |
| Golvyta | 13,8 m2 |
| Bredd | 4830 mm |
| Längd | 3000 mm |
| Höjd | 2880 mm |
| Glas | 4 mm |
| Area | 14,5 m2 |
| Djup | 483 cm |
| Max Snölast | 0,9 kg/m2 |
| Total höjd | 288 cm |
| Bredd | 300 cm |
| EAN-nr | 4743142044728 |






