
Växthus Vitavia Mars 11,5 kvm
fr.18 000 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Mars-serien från Vitavia är tillverkad av starka och anodiserade aluminiumprofiler. Mars är designad för hobbyträdgårdsmästaren som kräver lite mer. Här har du möjlighet att verkligen kombinera växthus och vinterträdgård.
Växthusen är utrustade med mycket speciella detaljer som speciella hörnfogar och kranbalkar samt mycket kraftiga hängslen i både tak och sidor. Som standard har Mars-serien öppningsbara takfönster, takrännor och lättgående dubbla skjutdörrar med lås.
Varumärke
VitaviaBeskrivning
Mars-serien från Vitavia är tillverkad av starka och anodiserade aluminiumprofiler. Mars är designad för hobbyträdgårdsmästaren som kräver lite mer. Här har du möjlighet att verkligen kombinera växthus och vinterträdgård.
Växthusen är utrustade med mycket speciella detaljer som speciella hörnfogar och kranbalkar samt mycket kraftiga hängslen i både tak och sidor. Som standard har Mars-serien öppningsbara takfönster, takrännor och lättgående dubbla skjutdörrar med lås.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Vitavia |
| Färg | Grön, Obehandlad |
| Fönstertyp | Glas, Polykarbonat |
| Produkttyp | Växthus |
| Höjd | 2300 mm |
| Längd | 4460 mm |
| Material | Aluminium |
| Serie | Mars |
| Form | Rektangulär |
| Bredd | 2570 mm |
| Glastjocklek | 3, 6 mm |
