
Växthus Vitavia Uranus 9,9 kvm med ToppdekorGrön
13 439 kr
30 dagars prisgaranti
Tillbehörsset/HygrometerTillbehörsset Automatisk Bevattning Vitavia
219 krTillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Växthus Vitavia Uranus 9,9 kvm med Toppdekor är skapade för dig som drömmer om ett litet uterum och samtidigt gillar att odla höga växter som tomatplantor. Med en riktigt bra sidohöjd kan man skapa en mysig, grön oas med gott om utrymme och bra möjligheter för många växter på samma yta. Som standard har växthuset öppningsbara takfönster, takrännor och snygga, lättöppnade dubbla skjutdörrar. Dessutom medföljer en vacker toppdekor.
Varumärke
VitaviaBeskrivning
Växthus Vitavia Uranus 9,9 kvm med Toppdekor är skapade för dig som drömmer om ett litet uterum och samtidigt gillar att odla höga växter som tomatplantor. Med en riktigt bra sidohöjd kan man skapa en mysig, grön oas med gott om utrymme och bra möjligheter för många växter på samma yta. Som standard har växthuset öppningsbara takfönster, takrännor och snygga, lättöppnade dubbla skjutdörrar. Dessutom medföljer en vacker toppdekor.
Detta är en kampanjmodell som levereras inklusive ornament/takdekoration för att ge en snyggare och mer unikt estetisk dimension åt växthuset.
Mått anges exklusive sockel
- Bredd: 257 cm
- Sidohöjd 154 cm
- Totalhöjd 248 cm
Mått anges exklusive sockel
- Bredd: 257 cm
- Sidohöjd 154 cm
- Totalhöjd 248 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Vitavia |
| Art.Nr. | 88001086 |
| Färg | Grön |
| Fönstertyp | Glas |
| Typ | Växthus |
| Höjd | 2480 mm |
| Längd | 3830 mm |
| Material | Aluminium |
| Serie | Uranus |
| Glastjocklek | 3 mm |
| Bredd | 2570 mm |
| EAN-nr | 5703774004773 |


