Sopmaskin STIGA SWS 600 G
Rek. pris 10 990 kr
9 995 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Övriga tillbehör trädgårdsmaskinerUppsamlingsbox STIGA för Sopmaskin SWS 600 G
1 253 kr
SWS 600 G
9 995 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Sopmaskin från STIGA som är mycket enkel och bekväm att använda. STIGA SWS 600 G är en bensindriven sopmaskin som är utformad för att hjälpa dig med att hålla dina utomhusytor rena hela året runt.
Varumärke
STIGABeskrivning
Sopmaskin från STIGA som är mycket enkel och bekväm att använda. STIGA SWS 600 G är en bensindriven sopmaskin som är utformad för att hjälpa dig med att hålla dina utomhusytor rena hela året runt.
Sopmaskinen avlägsnar löv, gräs, snö och skräp från din tomt. Utrustad med 14" Snow Hog-hjul och en kraftfull GGP 212cc-motor.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | STIGA |
| Art.Nr. | 219602532/S17 |
| Handtag | Soft Grip |
| Effekt/prestanda | 4,4 kW |
| Driftkälla | Bensin |
| Typ | Sopmaskin |
| Vikt | 65 kg |
| Arbetsbredd | 60 cm |
| Motor | 4-takt |
| Effekt | 4,4 kW |
| Självgående | Ja |
| EAN-nr | 8008984783805 |



