Sopmaskin STIGA SWS 800 G
12 290 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

SWS 800 G
12 290 kr
Förväntas åter i lager 2026-05-30
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Sopmaskin från STIGA som är mycket enkel och bekväm att använda. STIGA SWS 800 G är en bensindriven sopmaskin som är utformad för att hjälpa dig med att hålla dina utomhusytor rena hela året runt.
Varumärke
STIGABeskrivning
Sopmaskin från STIGA som är mycket enkel och bekväm att använda. STIGA SWS 800 G är en bensindriven sopmaskin som är utformad för att hjälpa dig med att hålla dina utomhusytor rena hela året runt.
Sopmaskinen avlägsnar löv, gräs, snö och skräp från din tomt. Utrustad med 14" Snow Hog-hjul och en kraftfull GGP 212cc-motor.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | STIGA |
| Art.Nr. | 219802532/S17 |
| Handtag | Soft Grip |
| Effekt/prestanda | 4,4 kW |
| Driftkälla | Bensin |
| Produkttyp | Sopmaskin |
| Vikt | 70 kg |
| Arbetsbredd | 80 cm |
| Motor | 4-takt |
| Självgående | Ja |
| EAN-nr | 8008984783812 |
