Batteri Gardena Original Li-Ion 18V Reserv Till Sileno City
1 459 kr
1 433 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Original Li-Ion 18V Reserv Till Sileno City
1 433 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
GardenaBeskrivning
Original Gardena reservbatteri för robotgräsklippare SILENO city (serienummer lägre än 185004490)
Full effekt:
Säkerställer långa klipptider och färre laddningspauser tack vare samma höga batterikapacitet som för en ny robotgräsklippare
Enkelt och smidigt byte:
Öppna robotgräsklipparen enligt beskrivningen i bruksanvisningen och byt helt enkelt ut batteriet
Passar till följande Gardena-modeller:
15001, 15002, 15003, 15004, 15005, 15006, 15007, 15008, 15009, 15010, 15011, 15300, 19066, 19067, 19069, 19071, 19072, 19074, 19200, 19300, 19400, 19601, 19602, 19603, 19605
Säkerställer långa klipptider och färre laddningspauser tack vare samma höga batterikapacitet som för en ny robotgräsklippare
Enkelt och smidigt byte:
Öppna robotgräsklipparen enligt beskrivningen i bruksanvisningen och byt helt enkelt ut batteriet
Passar till följande Gardena-modeller:
15001, 15002, 15003, 15004, 15005, 15006, 15007, 15008, 15009, 15010, 15011, 15300, 19066, 19067, 19069, 19071, 19072, 19074, 19200, 19300, 19400, 19601, 19602, 19603, 19605
Egenskaper
| Varumärke | Gardena |
| Art.Nr. | 970764301 |
| Driftkälla | Batteri |
| Typ | Tillbehör robotgräsklippare |
| Bredd | 7 cm |
| Längd | 9,5 cm |
| Höjd | 2,5 cm |
| Spänning | 18 V |
| Vikt | 0,25 kg |
| Färg | Svart |
| EAN-nr | 4066407021785 |


