Batteri Stiga Alpina B450 48V 5,0 Ah
2 549 kr
30 dagars prisgaranti

B450 48V 5,0 Ah
2 549 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
AlpinaBeskrivning
E-Power B 450 batteri, passar alla verktyg och gräsklippare i Alpinas 48V batteriserie.
Egenskaper
| Varumärke | Alpina |
| Art.Nr. | 278015000/21 |
| Höjd | 117 mm |
| Längd | 135 mm |
| Typ | Batteri |
| Vikt | 1,4 kg |
| Bredd | 75 mm |
| EAN-nr | 8008984841352 |

