
Dragkrok STIGASD108-118
683 kr 750 kr
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti

SD108-118
683 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Dragkroken gör det möjligt att använda tillbehör som saltspridare, kärror, uppsamlare och vält tillsammans med din trädgårdstraktor. Den monteras enkelt med de medföljande bultarna. Passar Klippaggregat 108-121 cm
Egenskaper
| Varumärke | STIGA |
|---|---|
| Art.Nr. | 2I0000000/17 |
| Typ | Dragkrok |
| Höjd | 52 mm |
| Längd | 145 mm |
| Vikt | 0,4 kg |
| Bredd | 63 mm |
| EAN-nr | 8008984789852 |
