Plog STIGA Dubbelsidig Till Jordfräs 585-Serien
490 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Dubbelsidig Till Jordfräs 585-Serien
490 kr
Förväntas åter i lager 2026-05-30
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Denna dubbelsidiga plog används för att göra fåror av varierande bredd och längd. Kompatibel med Stiga SRC 585 RG jordfräs.
Varumärke
STIGABeskrivning
Denna dubbelsidiga plog används för att göra fåror av varierande bredd och längd. Kompatibel med Stiga SRC 585 RG jordfräs.
Egenskaper
| Varumärke | STIGA |
| Art.Nr. | 219001220/23 |
| Produkttyp | Plog Jordfräs |
| Bredd | 390 mm |
| Längd | 510 mm |
| Höjd | 250 mm |
| Vikt | 0 kg |
| EAN-nr | 8008984863590 |
