Plog STIGA Enkelsidig Till Jordfräs SRC685-Serien
480 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Enkelsidig Till Jordfräs SRC685-Serien
480 kr
Förväntas åter i lager 2026-05-30
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Denna bakmonterade plog används för att göra fåror av varierande bredd och längd. Kompatibel med Stiga SRC 685 RG jordfräs.
Varumärke
STIGABeskrivning
Denna bakmonterade plog används för att göra fåror av varierande bredd och längd. Kompatibel med Stiga SRC 685 RG jordfräs.
Egenskaper
| Varumärke | STIGA |
| Art.Nr. | 219000120/18 |
| Produkttyp | Plog Jordfräs |
| Bredd | 390 mm |
| Längd | 510 mm |
| Höjd | 250 mm |
| Vikt | 6,06 kg |
| EAN-nr | 8008984825437 |
