Kniv Grimsholm till Stiga Autoclip 25 cm
166 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

till Stiga Autoclip 25 cm
166 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 29 kr

25 cm-kniv i hållbart fjäderstål. Den noggrant kontrollerade härdningsprocessen gör att kniven behåller sin flexibilitet för att i största möjliga mån undvika avbrutna knivar i gräsmattan om gräsklipparen skulle köra på en sten eller annat hårt föremål. 4 skruvar medföljer i förpackningen.
Varumärke
GrimsholmBeskrivning
25 cm-kniv i hållbart fjäderstål. Den noggrant kontrollerade härdningsprocessen gör att kniven behåller sin flexibilitet för att i största möjliga mån undvika avbrutna knivar i gräsmattan om gräsklipparen skulle köra på en sten eller annat hårt föremål. 4 skruvar medföljer i förpackningen.
Passar till flertalet modeller av:
- Stiga Autoclip
- Ambrogio
- Wiper
- Stiga Autoclip
- Ambrogio
- Wiper
Egenskaper
| Varumärke | Grimsholm |
| Art.Nr. | 1000126730 |
| Längd | 25 cm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 122 |
| Typ | Kniv |
| Vikt | 0,2074 kg |
| Bredd | 24,5 cm |
| Garanti | 3 år |
| Djup | 1 cm |
| EAN-nr | 7350076761224 |
