Knivar Grimsholm För Husqvarna Automower 9-Pack
Nyhet

För Husqvarna Automower 9-Pack
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Beskrivning
"Denna förpackning innehåller 9 knivar och 9 skruvar. Knivarna och skruvarna är placerade i separata behållare som enkelt öppnas på baksidan av förpackningen där behållarna är perforerade. Passar till de flesta robotgräsklipparmodeller av följande märken: - Husqvarna Automower – Gardena – McCulloch.
Material: Rostfritt stål
Dimensioner: 35 mm x 18 mm x 0,6 mm
OBS! Husqvarna och Gardena tillåter enbart knivar av eget fabrikat under garantitiden!
Om Grimsholm
Många husägare har investerat i en robotgräsklippare som håller gräsmattan i perfekt trim utan att friden i hängmattan störs. Med Grimsholms produkter hos oss på Bygghemma kan du hålla gräsklipparen och gräsmattan i prima skick över lång tid med minimalt underhållsarbete. Medbegränsningskablar från Grimsholm kan du själv bestämma var gräset ska klippas."
Egenskaper
| Varumärke | Grimsholm |
| Art.Nr. | 1000751123 |
| Höjd | 0,6 mm |
| Längd | 35 mm |
| Typ | Kniv |
| Användningsområde | DIY |
| Bredd | 18 mm |
| Material | Rostfritt stål |
| EAN-nr | 7350076761019 |
