Knivsats STIHL Till Trimmerhuvud PolyCut 12-Pack
Rek. pris 125 kr
95 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Till Trimmerhuvud PolyCut 12-Pack
95 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 29 kr
Varumärke
StihlBeskrivning
Knivsats till trimmerhuvud PolyCut. Tolv knivar per förpackning.
Egenskaper
| Varumärke | Stihl |
| Art.Nr. | 1000087078 |
| Typ | Trimmerlinor & knivar |
| Tillverkarens Art.Nr. | 41110071001 |
| Garanti | 1 år |
| Höjd | 25 mm |
| Längd | 150 mm |
| Vikt | 0,1 kg |
| Bredd | 140 mm |
| EAN-nr | 795711043834 |

