Kedja STIHL Rapid Micro (RMX) 1,6 mm .404
835 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Rapid Micro (RMX) 1,6 mm .404
835 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Rapid Micro klyvkedja, speciellt utvecklad för längssnitt. Halvmejseltandad kedja som utmärker sig med hög skäreffekt, låga vibrationer och mjuk sågning.
Varumärke
StihlBeskrivning
Rapid Micro klyvkedja, speciellt utvecklad för längssnitt. Halvmejseltandad kedja som utmärker sig med hög skäreffekt, låga vibrationer och mjuk sågning.
Egenskaper
- Kortnummer: RMX
- Drivlänksbredd (mm): 1.6
- Drivlänkar (dl): 108
- Kortnummer: RMX
- Drivlänksbredd (mm): 1.6
- Drivlänkar (dl): 108
Egenskaper
| Varumärke | Stihl |
| Art.Nr. | 1000465273 |
| Typ | Klyvkedjor |
| Kedjedelning | 404 Tum |
| Färg | Silver/Grå |
| Spårvidd | 1,6 mm |
| Höjd | 59 mm |
| Längd | 140 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 38380000108 |
| Vikt | 0,748 kg |
| Bredd | 87 mm |
| Garanti | 1 år |
| EAN-nr | 886661950348 |
