Kedja STIHL Rapid Super (RS) 1,6 mm 40 cm 325
Rek. pris 405 kr
318 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Rapid Super (RS) 1,6 mm 40 cm 325
318 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Högeffektkedja för professionell användning. Låga vibrationer, extremt hög stickeffekt och skärkvalitet, mjuka köregenskaper och låg skaktendens.
Varumärke
StihlBeskrivning
Högeffektkedja för professionell användning. Låga vibrationer, extremt hög stickeffekt och skärkvalitet, mjuka köregenskaper och låg skaktendens.
Egenskaper
- Svärdinfästning: 3.003
- Kortnummer: RS
- Drivlänksbredd (mm): 1.6
- Drivlänkar (dl): 67
- Svärdinfästning: 3.003
- Kortnummer: RS
- Drivlänksbredd (mm): 1.6
- Drivlänkar (dl): 67
Egenskaper
| Varumärke | Stihl |
| Art.Nr. | 1000086170 |
| Typ | Kedjor |
| Kedjedelning | 325 Tum |
| Färg | Silver/Grå |
| Spårvidd | 1,6 mm |
| Höjd | 35 mm |
| Längd | 140 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 36390000067 |
| Vikt | 0,274 kg |
| Bredd | 87 mm |
| Garanti | 1 år |
| EAN-nr | 795711348809 |
