Kedja STIHL Rapid Super (RS) 1,6 mm 75 cm
Rek. pris 715 kr
705 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Rapid Super (RS) 1,6 mm 75 cm
705 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Högeffektkedja för professionell användning. Låga vibrationer, extremt hög stickeffekt och skärkvalitet, mjuka köregenskaper och låg skaktendens.
Varumärke
StihlBeskrivning
Högeffektkedja för professionell användning. Låga vibrationer, extremt hög stickeffekt och skärkvalitet, mjuka köregenskaper och låg skaktendens.
Egenskaper
- Svärdinfästning: 3.003
- Kortnummer: RS
- Drivlänksbredd (mm): 1.6
- Drivlänkar (dl): 91
- Svärdinfästning: 3.003
- Kortnummer: RS
- Drivlänksbredd (mm): 1.6
- Drivlänkar (dl): 91
Egenskaper
| Varumärke | Stihl |
| Art.Nr. | 1000086658 |
| Typ | Kedjor |
| Kedjedelning | 404 Tum |
| Färg | Silver/Grå |
| Spårvidd | 1,6 mm |
| Höjd | 59 mm |
| Längd | 140 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 39460000091 |
| Vikt | 0,628 kg |
| Bredd | 87 mm |
| Garanti | 1 år |
| EAN-nr | 795711041267 |
