Kedjeskydd STIHL 30-35 cm 3005
53 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

30-35 cm 3005
53 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Robust kedjeskydd för säker transport av din motorsåg. Skyddar både kedja och användare. Passar till svärdsinfästning 3005 eller 3005 mini.
Varumärke
StihlBeskrivning
Robust kedjeskydd för säker transport av din motorsåg. Skyddar både kedja och användare. Passar till svärdsinfästning 3005 eller 3005 mini.
Egenskaper
| Varumärke | Stihl |
| Art.Nr. | 1000048751 |
| Typ | Tillbehör |
| Höjd | 20 mm |
| Längd | 340 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 00007929172 |
| Vikt | 0,09 kg |
| Bredd | 95 mm |
| Garanti | 1 år |
| EAN-nr | 795711937379 |
