Kedjeskydd STIHL 40-45 cm 3003/3006
60 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

40-45 cm 3003/3006
60 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Robust kedjeskydd för säker transport av din motorsåg. Skyddar både kedja och användare. Passar till svärdsanslutningar 3005 PM respektive 3005 eller 3003 respektive 3006.
Varumärke
StihlBeskrivning
Robust kedjeskydd för säker transport av din motorsåg. Skyddar både kedja och användare. Passar till svärdsanslutningar 3005 PM respektive 3005 eller 3003 respektive 3006.
Egenskaper
| Varumärke | Stihl |
| Art.Nr. | 1000048754 |
| Typ | Tillbehör |
| Höjd | 24 mm |
| Längd | 476 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 00007929175 |
| Vikt | 0,145 kg |
| Bredd | 123 mm |
| Garanti | 1 år |
| EAN-nr | 795711937409 |
