Kedjeskydd STIHL 63 cm 3003/3002
Rek. pris 80 kr
73 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

63 cm 3003/3002
73 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Robust kedjeskydd för säker transport och förvaring av din motorsåg. Skyddar kedja och dig som användare. Passar svärd 3003 och 3002.
Varumärke
StihlBeskrivning
Robust kedjeskydd för säker transport och förvaring av din motorsåg. Skyddar kedja och dig som användare. Passar svärd 3003 och 3002.
Egenskaper
| Varumärke | Stihl |
| Art.Nr. | 1000048756 |
| Typ | Tillbehör |
| Höjd | 24 mm |
| Längd | 640 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 00007929177 |
| Vikt | 0,251 kg |
| Bredd | 143 mm |
| Garanti | 1 år |
| EAN-nr | 795711937423 |
