Rullfilmall STIHL FG 4, för 3/8'' P Sågkedjor ø 4,0 mm
505 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

FG 4, för 3/8'' P Sågkedjor ø 4,0 mm
505 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Exklusiv filapparat från STIHL. Perfekt för precisionsslipning varje vecka. Bruksanvisning medföljer.
Varumärke
StihlBeskrivning
Exklusiv filapparat från STIHL. Perfekt för precisionsslipning varje vecka. Bruksanvisning medföljer.
Här får du en kombimall för skärtand samt integrerad filplatta för korrekt anpassning av underställningsklacken/ryttare. Den är liten och kompakt, vilket gör den enkel att hantera och ha med sig. Den passar sågkedjor med 3/8" P delning och för fildiameter 4,0 mm. Fil och filhandtag ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Stihl |
| Art.Nr. | 1000097715 |
| Typ | Filutrustning |
| Höjd | 50 mm |
| Längd | 250 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 56120007502 |
| Vikt | 0,1148 kg |
| Bredd | 160 mm |
| Garanti | 1 år |
| EAN-nr | 795711692247 |
