Rundfil STIHL 1/4'' P 2-Pack För Multifil
62 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

1/4'' P 2-Pack För Multifil
62 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Extra rundfilar till STIHL Multifil 2-in-1 och slipning av 1/4"-P sågkedja. Kan inte användas till handslipning. Kommer i ett praktiskt 2-pack. Ø 3,2 mm x 200 mm.
Varumärke
StihlBeskrivning
Extra rundfilar till STIHL Multifil 2-in-1 och slipning av 1/4"-P sågkedja. Kan inte användas till handslipning. Kommer i ett praktiskt 2-pack. Ø 3,2 mm x 200 mm.
Övriga Egenskaper
- Fildiameter: 3,2 mm
- Fildiameter: 3,2 mm
Egenskaper
| Varumärke | Stihl |
| Art.Nr. | 1000106262 |
| Typ | Rundfil |
| Färg | Silver |
| Höjd | 5 mm |
| Längd | 320 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 70012000029 |
| Vikt | 0,05 kg |
| Bredd | 40 mm |
| Garanti | 1 år |
| EAN-nr | 886661605828 |
