Svärd- & kedjepaket STIHL 0.325'' RS 56 DL 1.5 mm
1 190 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

0.325'' RS 56 DL 1.5 mm
1 190 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
StihlBeskrivning
Färdigt paket till din STIHL motorsåg med ett svärd och två kedjor.
Passar motorsågar: 024, 026, 028, 029, 034, 036, 240, 260, 290, 310, 340, 360, 036.
Paketet innehåller:
- 1 st Svärd: 30030005006
- 2 st Kedjor: 36850000056
- Kortnummer: RS
- Drivlänksbredd (mm): 1.5
- Drivlänkar (dl): 56
Paketet innehåller:
- 1 st Svärd: 30030005006
- 2 st Kedjor: 36850000056
- Kortnummer: RS
- Drivlänksbredd (mm): 1.5
- Drivlänkar (dl): 56
Egenskaper
| Varumärke | Stihl |
| Art.Nr. | 1000106247 |
| Typ | Kedjor |
| Kedjedelning | 325 Tum |
| Höjd | 40 mm |
| Längd | 535 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 70012000011 |
| Vikt | 1,071 kg |
| Bredd | 110 mm |
| Garanti | 1 år |
| EAN-nr | 795711978969 |

