Svärd- & kedjepaket STIHL 3/8'' PMM3 44 DL, 1,1 mm
Rek. pris 915 kr
695 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Färdigt paket till din STIHL motorsåg med ett svärd och två kedjor.
Passar motorsågar: 009, 017, 018, 019T, 023L, 170, 171, 180, 181, 190T, 191T, 192T, HT, HTE, E14, E140, E170, E170B.
Paketet innehåller:
- 1 st Svärd: 30050003905
- 2 st Kedjor: 36100000044
- Kortnummer: PMM3
- Drivlänksbredd (mm): 1.1
- Drivlänkar (dl): 44
Paketet innehåller:
- 1 st Svärd: 30050003905
- 2 st Kedjor: 36100000044
- Kortnummer: PMM3
- Drivlänksbredd (mm): 1.1
- Drivlänkar (dl): 44
Egenskaper
| Varumärke | Stihl |
| Art.Nr. | 1000106243 |
| Typ | Kedjor |
| Kedjedelning | 3/8 Tum |
| Höjd | 50 mm |
| Längd | 540 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 70012000007 |
| Vikt | 0,655 kg |
| Bredd | 105 mm |
| Garanti | 1 år |
| EAN-nr | 795711978921 |

