Svärd STIHL Duromatic E 40 cm 1,3 mm
Rek. pris 1 345 kr
1 290 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Duromatic E 40 cm 1,3 mm
1 290 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Solitt svärd svärd för motorsågar från medelhög till hög effekt. Mycket robust svärd, där svärdstoppen är förstärkt med en hårdmetallbepansring.
Varumärke
StihlBeskrivning
Solitt svärd svärd för motorsågar från medelhög till hög effekt. Mycket robust svärd, där svärdstoppen är förstärkt med en hårdmetallbepansring.
Egenskaper
- Svärdinfästning: 3.003
- Drivlänksbredd (mm): 1.3
- Drivlänkar (dl): 60
- Svärdinfästning: 3.003
- Drivlänksbredd (mm): 1.3
- Drivlänkar (dl): 60
Egenskaper
| Varumärke | Stihl |
| Art.Nr. | 1000085580 |
| Typ | Svärd |
| Kedjedelning | 3/8 Tum |
| Höjd | 9 mm |
| Längd | 600 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 30030008613 |
| Vikt | 1,153 kg |
| Bredd | 90 mm |
| Garanti | 1 år |
| EAN-nr | 795711038557 |
