Svärd STIHL Duromatic E 50 cm 1,3 mm 3/8''
1 570 kr
1 540 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Duromatic E 50 cm 1,3 mm 3/8''
1 540 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Solitt svärd svärd för motorsågar från medelhög till hög effekt. Mycket robust svärd, där svärdstoppen är förstärkt med en hårdmetallbepansring.
Varumärke
StihlBeskrivning
Solitt svärd svärd för motorsågar från medelhög till hög effekt. Mycket robust svärd, där svärdstoppen är förstärkt med en hårdmetallbepansring.
Egenskaper
- Svärdinfästning: 3.003
- Drivlänksbredd (mm): 1.3
- Svärdinfästning: 3.003
- Drivlänksbredd (mm): 1.3
Egenskaper
| Varumärke | Stihl |
| Art.Nr. | 1000085581 |
| Typ | Svärd |
| Kedjedelning | 3/8 Tum |
| Höjd | 9 mm |
| Längd | 720 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 30030008621 |
| Vikt | 1,47 kg |
| Bredd | 108 mm |
| Garanti | 1 år |
| EAN-nr | 795711038571 |
